دستاوردها

  صنایع فیلترسازی لوکومبیل


رضا محمد حسینی، مدیریت مجموعه صنایع فیلترسازی لوکومبیل رشد 100 درصدی تولید، افزایش تنوع و ارتقاع کیفیت محصولات، توسعه سالن های تولیدی و تحقق خودكفایی 100درصدی در تولید اكثر محصولات را از دستاوردهای این مجموعه از زمان تأسیس تاکنون برشمرد.
رضا محمد حسینی در ادامه به تشریح عملكرد یک دهه مدیریت بر این مجموعه پرداخت و گفت: روند تولید در لوکومبیل به گونه‌ای بوده است كه از تیراژ 300 هزار عدد در ابتدای شروع فعالیت به تیراژ بیش از 5 میلیون عدد در سال 96 رسیدیم.
وی با بیان اینكه در طول ده سال گذشته، برنامه‌ریزی‌های لازم جهت خروج مجموعه از حالت سنتی به حالت صنعتی صورت گرفته است، به نحوی كه تنوع محصولات تولیدی بتواند جایگزین مناسبی برای بازار مصرف باشد.
وی همچنین درباره خودكفایی در تولیدات گفت: طی دوره 10 ساله اخیر علاوه بر ارتقاء مستمر کیفیت محصولات، در تولید تمام محصولات نیز به خودكفایی كامل نایل شدیم.
ایشان خاطر نشان ساختند که این مجموعه در بالاترین نرخ کیفیت و استاندارد محصولات خود را به بازار مصرف عرضه می نماید که از آن جمله می توان به استانداردهای بین المللی IATF 16949-2016 و ISO 9001-2015 و همچنین نشان استاندارد ملی ایران اشاره کرد.


LocoMobil
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای صنایع فیلترسازی لوکومبیل محفوظ می باشد
LocoMobil Filter - Copyright © 2017 EMail Instagram