چگونگی پیدایش لوگوی صنایع فیلترسازی لوکومبیلنشانه یا آرم شرکت ها، خود به یک ابزار تبلیغاتی برای کمپانی ها مبدل شده اند. در میان تبلیغات رنگارنگ انواع محصولات در سراسر دنیا، حداقل یک بار تصویری از نشانه یا آرم شرکت های تولیدی به نمایش در می آید و این نشانه ها گاهی سابقه ذهنی در چند نسل به جای گذاشته اند. بعضی از آرم ها تقریبا از ابتدای تأسیس شرکت ها بی تغییر باقی مانده اند. بعضی ها ساده تر شده اند و بعضی ها به طور کلی بازآفرینی شده یا تغییر کرده اند.
لوگو یا آرم مجموعه های مختلف، اشکال متفاوتی دارند. بعضی ها از خطوط گرافیکی معنی دار تشکیل شده اند، بعضی متکی به شکل حروف لاتین هستند و بعضی ها هم از عناصر طبیعی مثل حیوانات استفاده کرده اند. در مجموع همه نشانه ها به نحوی سعی کرده اند که حرکت یا همان جوهره و فلسفه پیداش شرکت را به نمایش بگذارند. بعضی ها خطوط ملایم و منحنی را پسندیده اند و بعضی هم خطوط شکسته و خشن را برگزیده اند. نوع طراحی آرم ها هم به نوعی با بعضی از المان های بومی هر منطقه سازگاری دارد. به طور مثال نوع استفاده از خطوط در آرم شرکت های آلمانی تفاوت قابل توجهی با همتای ژاپنی دارد. بعضی از شرکت ها به خصوص شرکت های آمریکایی هم ملغمه ای از انواع خطوط و شکل های هندسی است.
در طراحی لوگوی صنایع فیلترسازی لوکومبیل، علاوه بر در نظر گرفتن سادگی لوگو، سعی شده است تا با استفاده از رنگ های اصلی، عبارت LOCOMOBIL نیز به وضوح به نمایش در آید.


LocoMobil
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای صنایع فیلترسازی لوکومبیل محفوظ می باشد
LocoMobil Filter - Copyright © 2017 EMail Instagram